1 2 3 4
 

طراحی و اجرای وب سایت و سی دی های تبلیغاتی آموزشی مولتیمدیاآیا تاکنون به این فکر کرده اید که به جای استفاده از بروشور و یا تراکت میتوانید از سی دی مولتیمدیا و یا وبسایت برای تبلیغات خود استفاده کنید که به مراتب ارزانتر و کارآمدتر هستند. آیا هیچ وقت به این نکته فکر کرده ید که یک سی‌دی آموزشی مولتیمدیا چقدر میتواند در آموزش کارمندان شما مفید واقع شود و تا حدود زیادی آنها را از شرکت در کلاسهای باز آموزی بی‌نیاز سازد. طراحان هنر یکی‌ از شرکتهای پیشرو در ساخت سی‌دی‌های آموزشی و تبلیغاتیست که با استفاده از آخرین فناوری روز توانسته است شمار زیادی از شرکتها را در این راه یاری کند.

ویژگیهای یک سی‌دی مولتیمدیا:

یک سی‌دی مولتیمدیا شامل یک نرم‌افزار است که دارای قابلیت نمایش و پخش صدا و تصویر نیز می‌باشد. بر خلاف تراکت شما که فقط حاوی ۱ پاراگراف متن است در سی‌دی مولتیمدیا شما میتوانید کلیه مطالب مرتبط با فعالیتهای خود را بگنجانید و با اضافه کردن عکس در جذب مخاطب خود موفق تر عمل کنید. علاوه بر آن هزینهٔ یک سی‌دی مولتیمدیا به مراتب کمتر از تبلیغات تلویزیونی و شهری خواهد بود.

حوزه آموزشی:

تصور کنید که شرکت شما دارای ۲۰ حسابدار است و شما تصمیم گرفته اید یک نرم افزار حسابداری جدید را بر روی سیستمهای خود نصب کنید. هر کدام از این حسابدارها می‌بایستی در یک کلاس آموزشی حداقل ۵ ساعته شرکت کنند تا با گزینه‌های جدید نرم افزار آشنا شوند. حال اگر شما به هر کدام از آنها یک سی‌دی آموزشی ارائه کنید که شامل فیلمهای آموزشی و بخشهای پرسش و پاسخ باشد، آیا این بدین معنا نیست که تونسته اید تا حدود زیادی از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کنید! یک سی دی آموزشی به صورت بصری هر آنچه شما نیاز دارید را در اختیار کارمندانتان گذارده و شما را از تهیه کردن کتب چه های حاوی دستورالعمل بی‌نیاز می‌سازد. سی‌دی‌های آموزشی ما در سطح استاندرادهای بین المللی بوده و با بهترین کیفیت از لحاظ فنی‌ و آموزشی طراحی میشوند و تا کنون توانسته ایم خدمات خود را به بیش از ۴۳ شرکت داخلی‌ و بین المللی که در ایران شعبه داشته اند ارائه کنیم. سی‌دی‌های آموزشی مناسب شرکتها و مؤسساتی می‌باشد که در حوزه های حسابداری، بیمه‌، بانکداری، دارو و درمان، بازرگانی و آموزشی، تربیتی فعالیت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی‌ از مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.